תחליפי חלב לתינוקות - כל מה שרציתם לדעת עבור תזונת ילדיכם

רבים סבורים שחלב אם הוא המזון הבריא והטוב ביותר עבור תינוקות. אך הנקה אינה משימה פשוטה, במיוחד לאימהות עובדות לאחר חופשת לידה, או לאלו המתקשות להניק מכל סיבה אחרת. לכן, חברות רבות פיתחו תחליפי חלב לתינוקות והבחירה לא פשוטה, במיוחד נוכח מקרים מצערים שקרו לחברות המייצרות תחליף חלב אם. לא לשווא הורים רבים חוששים ומרגישים מבולבלים לנוכח הדילמה ולנוכח הבחירה. שופרסל בייבי כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן:

תחליף חלב אם על בסיס סויה צמחית

נתחיל עם פורמולה על בסיס סויה צמחית- לא מדובר רק בבחירה מועדפת עבור הורים טבעוניים, אלא עבור הורים המעוניינים בפורומולה שלא מכילה לקטוז. במקרים שהילד רגיש, משתמשים בפורמולה זו על מנת למנוע יציאות רכות וכאבי בטן. הבעיה היא שתחליפי חלב לתינוקות ללא לקטוז לא מסייעים לספיגת סידן במעי. כמו כן, תחליף חלב אם על בסיס סויה לא מכיל כולסטרול, הנתפס עבור רבים כמסייע להתפתחות המוח (על אף שאין הוכחות מדעיות לכך).

תחליף חלב לתינוקות ללא לקטוז

פורמולה ללא לקטוז בעלת סוכר חלב, מרככת מעט את הצואה, מפחיתה כאבי בטן ומסייעת לספיגת הסידן בגוף. יצרנים רבים ממליצים על שימוש במוצר תחליף חלב אם ללא לקטוז במקרה של שלשולים חריפים. תחליפי חלב לתינוקות ללא לקטוז מתאימים לילדים הרגישים ללקטוז.

תחליף חלב תינוקות על בסיס חלב פרה

הפורמולה הפופולרית והעיקרית משמשת כתחליף הקרוב ביותר לחלב אם, במקרה שהאם איננה יכולה או רוצה להניק. מחקרים רבים מראים כי תינוקות רבים גדלים ומתפתחים היטב על בסיס פורמולות. תחליפי חלב לתינוקות על בסיס חלב פרה מחולקים לשלושה שלבים: 1) מגיל לידה עד גיל חצי שנה 2) מגיל שישה חודשים עד שנה 3) מגיל שנה עד שלוש שנים. מתאים לתינוקות בריאים ובשלים ללא אלרגיות ורגישות ללקטוז.

השוק מוצף במותגים שונים של תחליפי חלב לתינוקות, שופרסל בייבי מציעה תחליף חלב אם על בסיס חלב פרה. הפורמולה הייחודית של תחליף חלב אם של שופרסל בייבי נבדקו על ידי משרד הבריאות ונמצאו בין הטובים ביותר בשוק עבור ילדיכם, במחיר שווה לכל כיס.