אוכל לתינוקות והרבה אהבה

תשעה חודשים תינוקך היה ברחם כשהוא מוגן, בטוח ומוזן. ילדת אותו בשעה טובה, הגעת הביתה מלווה במשפחה וחברים. ואז מגיע הרגע שבו את נשארת איתו בבית בפעם הראשונה לבד, רק את ותינוק רך שתלוי בך. תינוקך צריך להמשיך להיות מוגן, בטוח ומוזן. תינוק, שכעת יכול לחוש את מגע אהבתך באופן הישיר ביותר, להסתכל עליך ולהגיב לכל תנועה שאת עושה - אך לא להביע במילים, בשלב זה את רצונותיו, העדפותיו וכד'. עד אז את היא זו שצריכה לדאוג שהטיפול בו יהיה מיטבי.

ואז צצות מאות השאלות: למה עוד התינוק זקוק, מעבר לאהבה ותשומת לב? איך אדאג לכך שהתינוק שלי ימשיך להרגיש מוגן, בטוח ומוזן בדיוק כמו שהרגיש ברחם? מה עלייך לספק לו ומתי? ועוד ועוד.

אז קודם כל תעצרי לרגע, קחי נשימה עמוקה, תסתכלי עליו ותגידי לעצמך שהכל בסדר. את תלמדי את הדברים לאט כמו כל אם חדשה. אם הוא לא תינוקך הראשון, תלמדי בהדרגה את רצונותיו, טעמיו, ומה שמתאים עבורו ספציפית.

כל אם מראשית ההיסטוריה בורכה באינסטינקטים אימהיים וקיבלה עזרה ותמיכה בצורות שונות ומגוונות. גם עכשיו בתקופה הזו תימצאי שיש אפשרויות של עזרה ותמיכה, כך שאת לא צריכה להילחץ.

בואי נתחיל בצרכים הבסיסיים:

א. רגשות חיוביים - כל תינוק זקוק לאהבה, להקשבה, לתשומת לב אליו, למגע - לזה אין תחליף, כי אימא יש רק אחת.

ב. אוכל לתינוקות - הדבר הטבעי לכל אם הוא להזין את תינוקה באמצעות הנקה. זהו מזון טבעי, בריא ומזין. אבל בנוסף יש אפשרות לתוספת ואף לתחליפים במידה ותינוקך עדיין רעב, או אם ישנה סיבה כלשהי לכך שאינך יכולה להניק. אל דאגה, יש מגוון רחב של אוכל לתינוקות שמכיל את כל אבות המזון והצרכים התזונתיים של תינוקך לגדילה והתפתחות טובה, ויאפשר לו להיות מוזן כראוי, ויאפשר לך להיות שקטה.

ג. חיתולים לתינוקות - בשלבים הראשונים בחיי התינוק, כשהוא עדיין לא שולט בהפרשות, עומדים לרשותך חיתולים, גם הם במגוון גדול ובהתאמה לגילו. אם התינוק יהיה נקי ויבש, הוא יהיה רגוע יותר, ובהתאמה, גם את.

ילדת, הגעת הביתה, נשמת ואת יוצאת למסע המופלא של גידול תינוקך. שופרסל בייבי רוצה להיות חלק מאותו מסע, ללוות ולתמוך בך ובתינוקך בצורה הטובה ביותר. לכן החליטה לדאוג לכך שיהיה עבורך מגוון איכותי של אוכל לתינוקות, ועוד מוצרי תינוקות נלווים.

השתמשי ותיהני.